با هدف نمایش توانمندی‌های بافندگان و تولیدکنندگان؛

نمایشگاه تخصصی فرش دستباف اردبیل افتتاح شد

کد خبر : 410 چهارشنبه 13 بهمن 1400 - 08:48:15

پانزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف استان اردبیل با هدف نمایش توانمندی‌های بافندگان و تولیدکنندگان گشایش یافت.

به گزارش سیناپرس اردبیل؛ مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گفت: پانزدهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف استان با هدف نمایش توانمندی‌های بافندگان و تولیدکنندگان استان اردبیل، به مدت ۵ روز از ساعت ۱۵ الی ۲۱ در محل نمایشگاه‌های بین المللی اردبیل برای بازدید عموم دایر می‌باشد.
محمد اهلی یکی از ویژگی‌های مهم این نمایشگاه را نمایش توانمندی‌های صنعت فرش دستبافت استان برشمرد و گفت: این نمایشگاه مختص بافندگان و تولیدکنندگان استان اردبیل بوده و برای حضور و مشارکت فعالانه آنان، حمایت‌های لازم انجام شده است.
وی به حمایت‌های این شرکت از تشکیل خوشه فرش دستبافت استان اشاره کرد و گفت: با تشکیل خوشه فرش دستبافت و کنسرسیوم صادراتی فرش توسط شرکت شهرک‌های صنعتی، تلاش شده تا بستر‌های مناسب برای تبادل تجربیات و ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان و بازار مصرف انجام پذیرد.
اهلی برگزاری دوره‌های آموزشی، تور‌های صنعتی، بازدید از نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و اعزام هیات‌های تجاری به خارج از کشور را از جمله برنامه‌های حمایتی این شرکت از خوشه فرش دستبافت برشمرد و گفت: به منظور حمایت از حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، تا ۸۰ درصد هزینه اجاره غرفه توسط شرکت شهرک‌های صنعتی به تولیدکنندگان و واحد‌های تولیدی پرداخت می‌شود.
 

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]